KEITIMAS/GRĄŽINIMAS

Keitimas/Grąžinimas

 1. Perkant Parduotuvėje murmurapranga.lt, kiekvienam Pirkėjui ir jo nupirktai tinkamos kokybės prekei suteikiama 14 dienų grąžinimo garantija nuo prekės gavimo dienos jei:
  • prekė yra nenaudota ir nesugadinta;
  • prekė yra nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos ženklinimo etiketės ir kt.).
 2. Negali būti grąžinamos kokybiškos prekės, kurios buvo gaminamos pagal individualų Pirkėjo užsakymą arba jam pritaikytos (siaurintos, trumpintos, ilgintos ir pan.)
 3. Prekių grąžinimas pas mus itin paprastas ir NEMOKAMAS.
 4. Jei norite grąžinti prekę, kurią gavote Omniva paštomatu, registruotu paštu ar kurjeriu, prašome užpildytą prekės grąžinimo prašymą, kurį rasite paspaudę šią nuorodą. Jums bus sugeneruotas siuntos lipdukas, skirtas prekių grąžinimui Omniva paštomatu.
 5. Jei prekių pristatymui pasirinksite DPD paštomatą, į siuntą įdėsime grąžinimo prašymą. SMS žinute gausite siuntos kodą, kurį galėsite panaudoti prekių grąžinimui DPD paštomatu. Prašymą įdėkite į siuntą kartu su grąžinamomis prekėmis.
 6. Pinigus grąžiname per 14 d. nuo siuntos gavimo dienos. Siuntimo išlaidos negrąžinamos.
 7. Jei prekes norite keisti, susisiekti su mumis el. paštu murmurapranga@gmail.com. Keitimas galimas į kitą dydį ar kitą gaminį ta pačia kaina, kuria įsigijote, pvz. jei darant užsakymą galiojo specialus pasiūlymas, drabužį pasikeisti galėsite ta pačia nuolaidine kaina. Keitimo mokestis 2 Eur.
 8. Jei nei vienas iš šių siuntos grąžinimo būdų nėra tinkamas, taip pat jei turite kitų klausimų, susisiekite su mumis murmurapranga@gmail.com arba +370 691 77086.