Apie mus

KAS MES?

Indrė ir Mindaugas

Mes, Indrė ir Tautvydas, nekantriai tariame LABAS visiems mūsų klientams užsukusiems čia, į „Mur Mur apranga“ elektroninę parduotuvę.  Nuo pat pradžios kai aš, Indrė, sugalvojau, kad savo ateitį noriu sieti su drabužiais, Tautvydas buvo tas žmogus, kuris palaikė ir padėjo kiekviename žingsnyje. Tiek namuose, tiek darbe esame tvirta komanda, kurią sėkmingai plečiame ir auginame.
Pradėdami net nenutuokėme, kokia gausybė Jūsų, mūsų mielosios klientės, mus aplankys ir pamils tai, ką kuriame. Už tai Jums tariame nuoširdų AČIŪ. Šiandien, kaip ir pirmąją dieną, pagrindinis mūsų prekinio ženklo tikslas – aprengti moteris taip, kad šios jaustųsi ne tik gražiai ir patogiai, bet svarbiausia  – už draugišką kainą.
Šie komfortiški, žavintis savo minimalizmu, Lietuvoje sukurti ir pagaminti drabužiai skirti tiek maloniam kasdieniniam nešiojimui, tiek pasipuošti šventei.


Labas! Mano vardas Laura ir aš esu „Mur mur apranga“ komandos narė.

Drabužių srityje dirbu jau daugiau nei ketverius metus, tad sukaupta patirtis leidžia efektyviai spręsti visus klientams iškylančius klausimus. Nuoširdumas – vienas iš pagrindinių principų, kuriuo vadovaujuosi tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Taigi, pirmyn! Drąsiai klauskite, išsakykite abejones ir Jūsų rūpesčius.

Bendraukime ir jauskimės gražiai bei patogiai su „Mur mur apranga“.

LAURA

SILVIJA

Sveiki, mano vardas Silvija.

Esu linksma, kūrybiška ir bendraujanti asmenybė, todėl su manimi visada rasite bendrą kalbą. Pasirinkau „Mur Mur apranga“, nes čia visada vyrauja spalvingos ir geros nuotaikos.

Nors su „Mur Mur apranga“ dirbu dar neilgai, čia jaučiuosi puikiai ir esu visada pasiruošusi Jums padėti!